#nisantasi

#Feriköy

#tesvikiye

#FulyaMahallesi

#Harbiye

#TeşvikiyeCamii

#mackaparki

#Halaskargazi

#AbideiHürriyet

#Feriköy

#mecidiyeköy

#Darülaceze

Gündüz Çocuk Bakım Evi

Gündüz Çocuk Bakım Evi Şişli Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevleri Şişli Belediyesi çalışanlarına ve Şişli halkına hizmet vermektedir. Sosyal Belediyecilik anlayışı doğrultusunda, uygun ücretle çocuklarımıza ve Şişli halkına yakışır bir hizmet ve kalite anlayışı ile eğitim vermeye hedeflemiştir.

Şişli Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevleri çocuklarımızın kendilerini öncelikle sağlıklı, düşünebilen ve ifade edebilen, iç denetimi gelişmiş , özgür , özgüvenli bireyler olmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Kreşimizde Milli Eğitim Bakanlığının müfredatından faydalanılmaktadır. Kreş Kadrosunda bulunan çalışanlarımız düzenli olarak hizmet içi eğitimlerle bilgilerini güncellemektedir.

Gündüz Çocuk Bakımevleri değişik periyodlarda gerçekleştirdiğimiz iç ve dış etkinliklerimiz ile çocuklarımızın, kendilerini geliştirmeleri, yaparak yaşayarak öğrenmeleri için uygun ortamları oluşturmaktadır.

Gündüz Çocuk Bakımevlerinde satranç,tiyatro , müzik, halkoyunları, bale, seramik , dil bilgisi gibi alanlarda hizmet verilmektedir. Hedefimiz, bilinçli ve sağlıklı bir şekilde çocuklarımızı hayata hazırlamaktır.

null

Halide Edip Adivar Gündüz Çocuk Bakim Evi

Adres: Halide Edip Adıvar Mah.Halide Edip Adıvar cad. No:36/2 ŞİŞLİ-İST.

Telefon: 0.212. 220 40 41

null

Gülbahar Mahallesi Gündüz Çocuk Bakim Evi

Adres: Gülbahar Mah. Harman Yolu Üst Sok. No: 1 ŞİŞLİ-İST.

Telefon: 0.212. 347 52 97